Przejdź do głównej części strony

Moje MediaINTERIA.PL - Portal internetowy

Nawigacja

Górne menu

seriale polskie

odcinek 1839

Rodzina i przyjaciele tłumaczą Sabinie, że nie powinna zeznawać na korzyść Agaty. Podejrzewają, że choroba kobiety nie do końca usprawiedliwia jej okrutne działania. Młodsza z sióstr nie podziela ich zdania. W końcu o swoich zamiar informuje Agatę. Ta jest szczerze zaskoczona takim obrotem spraw, zwłaszcza, że siostra cały czas dodaje jej otuchy. Tymczasem Kaśka prosi Marysię o zgodę na organizację koncertu charytatywnego w "Barbarianie". Dziewczyna bez wahania popiera inicjatywę. Wkrótce chłopak staje przed poważniejszym wyzwaniem. Musi znaleźć zespół, który zgodziłby się grać za darmo. Pewien pomysł podsuwa mu Patrycja. Aneta nie wie, co robić z pieniędzmi, pozostawionymi przez Wiktora. Uważa, że zgłoszenie sprawy na policji nic by nie dało. W sprawę włącza się Majka. Prosi o pomoc Kacpra. Ten kontaktuje się z Aleksem. Przekazuje funkcjonariuszowi, że dziewczyna, z którą się spotykał, ma kilka pytań, dotyczących Wiktora.

odcinek 1840

Aleks wyznaje Marysi, że nawiązał z nią kontakt tylko po to, aby dotrzeć do Anety. Rozwiązanie sprawy Pałkowskiej gwarantowałoby Wiktorowi upragniony awans. Aleks przyznaje także, że widział dokumenty, z których wynika, że kobieta czerpie dochody z nielegalnych źródeł. Niestety z czasem wyszło na jaw, że wszystko to było tylko misterną intrygą uknutą przez Wiktora. Marysia żąda od Aleksa, by wyciągnął ją i Anetę z kłopotów. W tym czasie w galerii Pałkowskiej zjawia się Wiktor w towarzystwie funkcjonariuszy, którzy mają aresztować kobietę. Zatrzymanie jest bardzo brutalne. Tymczasem Wiktoria i Rysiek udają się do Wrocławia na policyjny bal. W drodze na przyjęcie mężczyzna zauważa na poboczu chłopaka włamującego się do samochodu. Postanawia interweniować.

odcinek 1841

Marysia, widząc wypadek podczas aresztowania Pałkowskiej, wzywa pogotowie. Aneta trafia do szpitala. Tam okazuje się, że ma uszkodzony kręgosłup. Mimo popełnienia tak poważnego błędu, Wiktor staje się policyjnym bohaterem. Wieczorem Aleks spotyka się z nim w pubie. Tymczasem Radek ulega namowom Nikoli, dotyczącym dziecka. Dziewczyna cieszy się, że jej mąż zmienił zdanie. Wkrótce mężczyzna dowiaduje się, że żona bez porozumienia z nim i tak kilka dni wcześniej i odstawiła pigułki antykoncepcyjne. Radek jest zły, że Nikola postawiła go przed faktem dokonanym. Rysiek dostaje nagrodę za wzorową postawę i interwencję w drodze na bal policjantów. Razem z żoną ma spędzić dwa miesiące w Stanach Zjednoczonych.

odcinek 1842

Wiktor zostaje zatrzymany w drodze do pracy. Mężczyzna wie, że do jego upadku przyczynili się Aleks i Kacper.Poprzysięga mężczyznom zemstę. Sabina składa zeznania umożliwiające oczyszczenie Agaty z zarzutów. Jest szczęśliwa, że mogła pomóc siostrze. Wieczorem przyjaciele spotykają się w "Barbarianie", by kibicować zespołowi Patrycji, Dagi i Radka. Aneta powoli dochodzi do siebie. Lekarze nie potrafią jednak powiedzieć, czy kobieta kiedykolwiek odzyska czucie w nogach. Aleks informuje Marysię o zatrzymaniu Wiktora. Przeprasza ją również za to, że posłużył się jej osobą, by dotrzeć do Anety. Dziewczyna próbuje zapomnieć o mężczyźnie, jednak nie udaje jej się to. Wieczorem składa Aleksowi niezapowiedzianą wizytę. Wyznaje, że nie potrafi o nim zapomnieć.

odcinek 1843

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

Dodatki

oceniamy gwiazdy