Przejdź do głównej części strony

Moje MediaINTERIA.PL - Portal internetowy

Nawigacja

Górne menu

seriale polskie

odcinek 1890

Piotr spotyka się z Sabiną. Zaskakuje kobietę, wyznając, że ją kocha i nie potrafi o niej zapomnieć. Mówi też, że wie, jak poważny jest jej związek z Natanem i nie chce, aby z niego rezygnowała. Matka Nikoli przyjeżdża do Wrocławia. Oznajmia, że zamierza ratować córkę przed Radkiem. Przyznaje, że zależy jej na tym, aby Nikola wróciła do Juliana. Dopiero po pewnym czasie małżonkowie dowiadują się, że po rozstaniu z Nikolą, Julian postanowił sprzedać lokal, w którym Łucja prowadziła salon kosmetyczny. Radek po raz kolejny czuje się zazdrosny z powodu żony.

odcinek 1891

Nikola rozmawia z matkę. Próbuje wymyślić inne rozwiązanie kwestii lokalizacji salonu. Prosi, aby Łucja zastanowiła się nad przeprowadzką w inne miejsce, dzięki której uniezależniłaby się od planów niedoszłego zięcia. Kobieta twierdzi, że przyzwyczaiła się do pomocy Juliana, a oprócz tego nie ma pieniędzy na podnajęcie innego lokum. Aneta dziękuje Dariuszowi za wstrzymanie publikacji artykułu o pechowej akcji policyjnej, który obciążyłby Aleksa. Następnie prosi go, by czekał na jej telefon. Dodaje, że ona i Filipowa niebawem zostaną aresztowane za przemyt narkotyków. Radek chce jak najszybciej pozbyć się teściowej ze domu. Napuszcza na nią Kaśkę. Liczy, że wybitny męczydusza załatwi za niego tę sprawę. Mimo wewnętrznych oporów Majka chce, aby Aleks uniknął kary więzienia. Wręcza mu fałszywy paszport i radzi, by po akcji policyjnej z udziałem Tamary i Anety, wyjechał za granicę.

odcinek 1892

Radek wpada na pomysł, jak zapewnić Łucji miejsce na salon i pozbyć się jej z Wrocławia. Kobieta jest na tyle bez-czelna, że przystaje na zaproponowany przez niego układ. Nie widzi niczego złego w tym, że zięć zadłuży własne gospodarstwo domowe, żeby spłacić jej zobowiązania wobec Juliana. Znajomi starają się uświadomić Zielińskiemu, że spłata kredytu nie jest rzeczą łatwą. Na szczęście Mirosława postanawia pomóc synowi. Tymczasem zgodnie z umową Aleks, przed akcją zatrzymania Pałkowskiej, podrzuca Wiktorowi worek z kokainą. Podczas drogi powrotnej z Niemiec, Aneta i Tamara zostają zatrzymane przez policję. Eryk cieszy się, gdy funkcjonariusze znajdują przy nich paczuszki z białym proszkiem. W Wadlewie Rysiek przeżywa swoją kolejną porażkę zawodową. Tym razem na nieprzyjemności naraził go Bartek, którego miał za swojego przyjaciela. Policjant zastanawia się nad rezygnacją z pracy. Ze smutku upija się i ubliża Jagnie.

odcinek 1893

Chemicy i spece od narkotyków analizują zawartość paczek, które znaleziono przy Anecie i Tamarze. Ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że nie zawierają one nawet śladowych ilości narkotyków. Eryk i Wiktor muszą pogodzić się z porażką i przyznać do błędu. Wtedy zdarza się coś zaskakującego. W jednej chwili psy policyjne namierzają narkotyki w samochodzie Wiktora. Dla obu mężczyzn ten dzień jest oficjalnym końcem ich policyjnej kariery. Zofia bez uprzedzenia zjawia się w mieszkaniu Filipa. Od progu rzuca mu się w ramiona i zaciąga do łóżka. Ich popołudniowe igraszki seksualne przerywa nagłe pojawienie się Artura.

odcinek 1894

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

Dodatki

oceniamy gwiazdy