Przejdź do głównej części strony

Moje MediaINTERIA.PL - Portal internetowy

Nawigacja

Górne menu

seriale polskie

odcinek 1908

Damian jest prześladowany przez tłum fotoreporterów. Prawnik radzi Cieślikowi spotkać się z Lipską, by poznać jej zamiary. Okazuje się, że Iza i Jerzy kupili działkę z prawem przejazdu. Niebawem kobieta dowiaduje się, że inna droga do sklepu prowadzi przez teren sołtysa. Czerski przeprasza Olę za swoje zachowanie w ostatnim czasie. Tłumaczy się problemami małżeńskimi. Aby poprawić relacje z asystentką, proponuje Zimińskiej wspólny obiad w biurze.

odcinek 1909

Wujek Samo Zło zamiast zapłaty za remont oddaje Hofferowi swój samochód, unikatowego forda mustanga. Z okazji urodzin Paweł dostaje od Marty piękne siodło oraz obietnicę namiętnego wieczoru we dwoje. W pracy dyrektor informuje Konarską, że przydzielił jej służbowe mieszkanie. Mężczyzna chce mieć pewność, że Marta zawsze będzie w pracy na czas. Żona Czerskiego przychodzi do Agnieszki i żąda zwolnienia Oli. Olszewska ostrzega Zimińską przed ewentualnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami, jakie mogą spotkać asystentkę. Tymczasem Czerski przyznaje się Agnieszce, że Ola podoba mu się.

odcinek 1910

Bogdan jest załamany rozstaniem z Joanną. Tymczasem jego dzieci próbują przekonać kobietę o niewinności ojca. Roman jedzie nowym samochodem na uczelnię. Jego ford robi wrażenie na wszystkich, a szczególnie na kobietach. Paweł żali się swojej asystentce, że Marta bez porozumienia z nim przyjęła mieszkanie w Warszawie. Kaja (Agnieszka Kawiorska) radzi mu, by spróbowali wypracować wspólny kompromis. Niespodziewanie dostaje od Pawła przyjacielskiego całusa.

odcinek 1911

Bogdan złości się na Franka, po tym jak syn wdał się w bójkę z kolegą. Nie wie, że chłopiec bronił jego honoru. Joanna nadal nie wierzy w niewinność Berga. Tymczasem ginie ślad po Klementynce. Iza i Jerzy są przerażeni. Wkrótce okazuje się, że zagubionym dzieckiem zaopiekowały się wnuki sołtysa. Sąsiad jednak nadal nie wyraża zgody na odblokowanie wody. Iza postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Maciek organizuje dla Weroniki i dzieci piknik za miastem. Chłopak jest oczarowany urodą prawniczki. Po powrocie chce jak najdłużej zostać w mieszkaniu Roztockich.

odcinek 1912

Andrzej wynajmuje mieszkanie blisko miejsca zamieszkania swojej rodziny. Smolny uważa, że Brzozowski zamierza odzyskać Basię. Jego reakcja jest natychmiastowa. Postanawia rozprawić się z Andrzejem i przyspieszyć termin ślubu z Brzozowską. Iza namawia mieszkańców wsi do buntu przeciwko sołtysowi. W tym samym dniu do drzwi Dudków puka sąsiad i oznajmia, że wyraża zgodę na odblokowanie wody. Dzieci Berga są zaskoczone, widząc rankiem Joannę w mieszkaniu. Budzyńska składa przeprosiny za to, że nie ufała ich ojcu. Bogdan pyta Joannę, co zrobi, gdy on zostanie skazany.

Dodatki

oceniamy gwiazdy