Przejdź do głównej części strony

Moje MediaINTERIA.PL - Portal internetowy

Nawigacja

Górne menu

seriale polskie

odcinek 1904

Zosia przekonuje Cieślika, by ten zabrał ją na kongres do Wrocławia. W czasie podróży Lipska nieustannie kokietuje Damiana, który nie potrafi oprzeć się jej zabiegom. Wieczorem w hotelu Zosia wymyśla pretekst, by zwabić Cieślika do swojego pokoju. Ola przyłapuje Czerskiego na spędzeniu nocy w kancelarii. Dziewczyna jest rozbawiona widokiem ubierającego się w popłochu szefa. W tej dwuznacznej sytuacji zastaje ich Olszewska. Roman kończy remont studia. Raper zaprasza go na przyjęcie z okazji inauguracji pomieszczenia nagrań. Kiedy dochodzi do rozliczenia kosztów remontu, okazuje się, że Wujek Samo Zło jest bankrutem.

odcinek 1905

Zuza i Kamil idą na rozprawę adopcyjną. Kobieta obawia się, że wyjdzie na jaw informacja o jej nosicielstwie wirusa HIV. Na rozprawie nie wytrzymuje napięcia i bez potrzeby zaczyna się tłumaczyć ze swojego stanu zdrowia, czym wzbudza podejrzenia sądu. Ola dostaje od Czerskiego wiadomość, w której szef życzy jej powodzenia na egzaminie. Zimińska jest mile zaskoczona tym gestem, a egzamin zdaje na piątkę. Gdy przychodzi do kancelarii, by pochwalić się sukcesem, zastaje Mariusza na telefonicznej kłótni z żoną. W areszcie Bogdana odwiedza Maria z wnukami. Wzruszony Berg dowiaduje się, że Joanna bardzo za nim tęskni. Po spotkaniu mężczyzna zostaje zabrany do prokuratury.

odcinek 1906

Krupski dowiaduje się, że Zosi nie udało się uwieść Cieślika. Mężczyzna wprowadza w życie plan awaryjny. Gdy po południu Lipska przychodzi do biura, Damian oznajmia jej, że jest zwolniona. Reakcja kobiety jest zaskakująca - Zosia rozrywa swoje ubranie i wybiega z biura. Głośno krzyczy, że senator chciał ją zgwałcić. Bogdan wychodzi z aresztu, ale zostały mu postawione zarzuty. W akcie desperacji udaje się on do Benka i prosi go, by ten odwołał swoje fałszywe zeznania. Następnie Berg odwiedza Joannę, która zmienia swoje zachowanie pod wpływem informacji o złożeniu oskarżenia wobec Bogdana. Okazuje się, że przez działkę Izy prowadzi droga do sklepu. Razem z Jerzym stawia ogrodzenie. Gdy zdenerwowani tym faktem miejscowi chcą je zburzyć, Iza schwyta za siekierę.

odcinek 1907

Zosia oskarża Cieślika o próbę gwałtu. Damian stara się wytłumaczyć narzeczonej szczegóły zdarzenia, ale Monika nie wierzy w jego wersję wydarzeń. Tymczasem Krupski mówi Zosi, by Lipska opowiedziała o ataku radnego przed kamerami telewizyjnymi. Iza nie pozwala jeździć po swojej działce. Wkrótce na posesji zjawia się sołtys (Dariusz Siastacz), który ciągnikiem niszczy jej ogrodzenie. Jerzy zamierza załatwić z nim sprawę przy alkoholu. Weronika dostaje bilety na koncert ulubionej kapeli punkowej. Adam nie ma ochoty iść, więc zgadza się, by żonie towarzyszył Maciek (Mateusz Banasiuk). Podczas występu Roztocką zaczepia agresywna dziewczyna.

odcinek 1908

Damian jest prześladowany przez tłum fotoreporterów. Prawnik radzi Cieślikowi spotkać się z Lipską, by poznać jej zamiary. Okazuje się, że Iza i Jerzy kupili działkę z prawem przejazdu. Niebawem kobieta dowiaduje się, że inna droga do sklepu prowadzi przez teren sołtysa. Czerski przeprasza Olę za swoje zachowanie w ostatnim czasie. Tłumaczy się problemami małżeńskimi. Aby poprawić relacje z asystentką, proponuje Zimińskiej wspólny obiad w biurze.

Dodatki

oceniamy gwiazdy