Przejdź do głównej części strony

Moje MediaINTERIA.PL - Portal internetowy

Nawigacja

Górne menu

odcinek 1115

Kłopoty ze zdrowiem sprawiają, że Anna zaczyna zastanawiać się nad przejściem na emeryturę. Kolejne zasłabnięcie i nocna wizyta w szpitalu tylko ją w tym utwierdza. Marczakowa nie wie, że Jerzy stracił pracę. W pubie Kostka zjawiają się policjanci z nakazem rewizji. Znajdują alkohol bez akcyzy, który od wielu miesięcy Wiktor sprzedawał w lokalu Jelenia. Właścicielowi lokalu grożą poważne sankcje. Ludmiła, która przewidywała, że tak to się skończy, jest wściekła na męża. Zbliża się dzień otwarcia sklepu Huberta. Tuż przed koncertem promującym lokal dochodzi do konfrontacji Dawida i Kuby.

odcinek 1116

Kostek błaga Ludmiłę, by wróciła do domu. Żona jest głucha na jego prośby. Już mu nie ufa. Sara i Daniel postanawiają odbudować swój związek. Gdy jednak dziewczyna na własną rękę próbuje uporządkować ich relacje z Justyną i Norbertem, Daniel buntuje się. Nina przekazuje Markowi, że Witek chce się z nim zobaczyć. Niestety, spotkanie z synem nie przebiega tak, jak sobie Złoty zaplanował.

odcinek 1117

Norbert nie chce wziąć udziału w kolacji z Danielem i Sarą. Zenek zgadza się z zięciem. Jego zdaniem próby mediacji tylko zaognią ich konflikt. Marek wciąż rozpamiętuje przykre słowa, które usłyszał od Witka. Maria radzi mężowi, by nie zrażał się pierwszymi niepowodzeniami. Złota wyznaje też Teresie, że Marek ma syna. Z kolei Struzikowa próbuje swoich sił w konkursie internetowym na najlepszy przepis kulinarny. Marta z żalem stwierdza, że nie będzie mogła towarzyszyć Arturowi na gali biznesu. W zastępstwie za Walawską na imprezę wybiera się Zosia.

odcinek 1118

Marta robi się zazdrosna, gdy na zdjęciach, które pojawiły się w internecie widzi Chowańskiego z pozującą u jego boku Zosią. Artur zapewnia ukochaną, że nie flirtuje z sekretarką. Okazuje się, że nie mówi ukochanej wszystkiego. Anna przedstawia kuratorce rezygnację z funkcji dyrektora gimnazjum. Dopiero wtedy Jerzy wyznaje żonie, że stracił swoją posadę. Marczakowa martwi się, że w tej sytuacji nie poradzą sobie ze spłatą kredytu i zostaną bez środków do życia. W tym czasie Magda dostaje pracę w domu dziecka w Blaszkach. Sabina angażuje się w prowadzenie fundacji, zaniedbując przy tym własny zakład fryzjerski.

odcinek 1119

Hubert martwi się, gdyż w jego sklepie nie ma zbyt wielu klientów. Na domiar złego okazuje się, że sprowadzony z Chin sprzęt jest wadliwy. Załamany chłopak prosi Marię o pożyczkę. W tym samym czasie z podobną prośbą do Pyrki zwraca się Klara. Na urodzinach Kajtka koledzy chłopca otwierają barek i częstują się alkoholem. Jubilat traci kontrolę nad sytuacją. Waleria prowadzi śledztwo na wyjazdowym szkoleniu Sekurii. Materiał, który udało się jej zdobyć, zostaje jednak wykasowany z jej telefonu. Stefan obawia się, że Skąpski odkrył jej plan.

Dodatki

oceniamy gwiazdy